Teknoloji ve Tasarımın Temelleri Sunum Örnekleri

Teknoloji Tasarım Öğreniyorum ve Temel Tasarım

Teknoloji ve Tasarımın Temelleri Öğrenme Alanında ye alan Teknoloji ve Tasarım Öğreniyorum ve Temel Tasarım Ders Sunumlarını bu başlık altında toplamaya çalıştık. Ders anlatımında bizlere büyük kolaylıklar sunacak olan etkili ve kalıcı öğretme yeteneğinize katkı sağlayacak sunumları eminim sizlerde çok beğeneceksiniz. Her teknoloji ve tasarım dersi öğretmenin alet çantası gibi taşıdığı flash belleğinde bulunması gereken bu sunumları herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Hepsi birbirinden farklı bu sunumları hazırlaya öğretmen arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Sunumlar için BUYRUN DEVAM EDELİM.

Read More 0 Comments

Temel Tasarım

Yeni değişen Teknoloji ve Tasarım dersinin Temel Tasarım süreci ve yapılması gerekenleri anlatan sunumlarını bu başlık altında toplamaya çalıştık. Ders anlatımında bizlere büyük kolaylıklar sunacak olan etkili ve kalıcı öğretme yeteneğinize katkı sağlayacak sunumları eminim sizlerde çok beğeneceksiniz. Her teknoloji ve tasarım dersi öğretmenin alet çantası gibi taşıdığı flash belleğinde bulunması gereken bu sunumları herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Hepsi birbirinden farklı bu sunumları hazırlaya öğretmen arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Sunumlar için BUYRUN DEVAM EDELİM.

Read More 0 Comments

Temel Tasarım Örnekleri 3 Boyutlu

temel tasarım örnekleri
temel tasarım örnekleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Teknoloji tasarım dersi temel tasarım ünitesinde yapılabilecek olan üç boyutlu temel tasarım örnekleri için BUYRUN DEVAM EDELİM..

Read More 0 Comments

Temel Tasarım Örnekleri İki Boyutlu

temel tasarım örnekleri
temel tasarım örnekleri

Düzen.tekrar, aralıklı tekrar, vurgu,egemenlik, denge,hiyerarşi,saydamlık gibi iki boyutlu tasarım çalışma örnekleri için BUYRUN DEVAM EDELİM.

Read More 0 Comments

Teknoloji Tasarım Dersi 7. Sınıf Ders Sunumları

Yeni değişen Teknoloji ve Tasarım dersinin 7. sınıf konularını içeren bir yıl boyunca sizlere bu süreçte rehberlik edecek sunumları bu başlık altında toplamaya çalıştık. Ders anlatımında bizlere büyük kolaylıklar sunacak olan etkili ve kalıcı öğretme yeteneğinize katkı sağlayacak sunumları eminim sizlerde çok beğeneceksiniz. Her teknoloji ve tasarım dersi öğretmenin alet çantası gibi taşıdığı flash belleğinde bulunması gereken bu sunumları herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Hepsi birbirinden farklı bu sunumları hazırlaya öğretmen arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Sunumlar için BUYRUN DEVAM EDELİM.

Read More 0 Comments
Comments: 0