Proje Örnekleri

Pas Pas Terlik

teknoloji tasarım projeleri
yapım kuşağı

Evet arkdaşlar bu yazımızda sizlerle Teknoloji Tasarım Dersi Yapım Kuşağında yerlerin temizlenmesi problemine çözüm yolu bulmak için öğrencilerimiz tarafından geliştirilen Pas Pas Terlik projesinden bahsedeceğiz. Ayrıntılar ve diğer proje resimleri için BUYRUN DEVAM EDELİM.

Read More 714 Comments

Katla Yat

ilginç tasarım
teknoloji ve tasarım

Yapım kuşağında öğrencilerimiz tarafından tasarlanan bu çalışmanın ayrıntıları için BUYRUN DEVAM EDELİM.

Read More 116 Comments

Elektrikli Su Pompası

yapım kuşağı
elektrikli su pompası

Teknoloji tasarım dersi yapım kuşağında damacanadan su pompalama problemine çözüm yolu bulmak için geliştirilmiş bir proje. Ayrıntılar için BUYRUN DEVAM EDELİM.

Read More 70 Comments

Titreşimli Ayakkabı

basit proje
proje yapalım

Gün boyu çok yürüdünüz ayaklarınız mı ağrıyor? Teknoloji ve Tasarım Dersi Yapım Kuşağında öğrencilerimiz tarafından geliştirilen projenin ayrıntıları için BUYRUN DEVAM EDELİM.

Read More 126 Comments

Düdüklü Çaydanlık

teknoloji tasarım
proje yapalım

Teknoloji tasarım dersi yapım kuşağında öğrencilerimiz tarafından yapılan bir proje. Çay suyunu taşırmamak için geliştirilen projenin ayrıntıları için BUYRUN DEVAM EDELİM.

Read More 265 Comments

Mıknatıslı Tahta ve Kartonlar

basit proje
yapım kuşağı

Teknoloji Tasarım Dersi Yapım Kuşağında öğrencilerimiz tarafından geliştirilen bu proje sayesinde ders anlatırken Karton ile sunum yapanlar artık yorulmayacak. Ayrıntılar için BUYRUN DEVAM EDELİM.

Read More 50 Comments

Sallanan Beşik

teknoloji tasarım için proje
kolay proje

Maket olarak teknoloji tasarım dersinde gerçekleştirebileceğiniz bir çalışma.Uzaktan kumanda ile çalışan Beşşik. Ayrıntılar için BUYRUN DEVAM EDELİM.

Read More 83 Comments

Otomatik Panjur

proje örnekleri
yapım kuşağı

Yapım Kuşağında Panjurların açılıp kapatılması problemine çözüm yolu bulmak için geliştirilen proje. Otomatik Panjur adlı projenin ayrıntıları için BUYRUN DEVAM EDELİM.

Read More 11 Comments

Pille Çalışan Aspiratör

yapım kuşağı
teknoloji tasarım dersi

Elektrikler gittiği zaman şarjlı olmayan elektrikli ev aletleri çalışmaz. Bunlardan biriside mutfakların vazgeçilmezi ASPİRATÖR'lerdir. Yemeğin buharı (anneciğim yemeklerini özledim yaaa) buram buram tencereden kaçmaya çalışırken aspiratörümüz çalışmazsa evin içine yemek kokusu ve mutfak mobilyasına buhar içindeki yağsal atıklar yapışır. İşte bu probleme çözüm yolu bulmak için geliştirilen projemiz. Ayrıntılar için BUYRUN DEVAM EDELİM.

Read More 56 Comments

Plastik Bardaklardan Gece Lambası

teknoloji tasarım dersi
yapım kuşağı

Teknoloji tasarım dersi yapım kuşağında atık malzemeleri değerlendirmek için yapılan bir proje. Plastik bardak,ip ve ampül kullanarak yapılan gece lambası çalışması. Ayrıntılar için BUYRUN DEVAM EDELİM.

Read More 203 Comments
Comments: 0