Farklı Tasarım ve Dekor Ürünleri

Kitap Okuma Lambası

Robotic LED
kitap okuma lambası

Kitap okuma lambası (Robotic LED) karanlık ortamlarda, yatakta, seyahatta veya başkalarını rahatsız etmek istemediğimiz her yerde kullanabileceğiniz şık, ergonomik ve verimli bir kullanım sunan üründür. Tanıtım videosu ve diğer ayrıntılar için BUYRUN DEVAM EDELİM.

Read More 87 Comments

Şişirilebilir Laptop Yastığı (Laptop Lilo)

şişirilebilir laptop desteği
farklı tasarım

Electro Joe olarak da adlandırılan Şişirilebilir Laptop Yastığı (Laptop  Lilo); PVC olarak üretilen (kaymaz) tasarım sayesinde diz üstü bilgisayarlarınızı günlük kullanım alanları içerisinde (kanepe,yatak,minder vb.) dizlerinizin üzerinde rahat ve ergonomik bir şekilde kullanabileceksiniz.

İki dakika gibi kısa bir süre içerisinde şişebilen ürün sayesinde 17 inch'e kadar büyüklükteki laptoplarınızı dizinizin üstünde sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz. Laptop lilo üzerindeki hava kanalları sayesinde bilgisayarın yaymış olduğu ısıyı (yaklaşık 40 derece) bilgisayarınızdan ve dizlerinizden uzak tutmak için tasarlanmış.

Tasarımın videosu için BUYRUN DEVAM EDELİM.

Read More 36 Comments

Fonksiyonel Bulaşıklık

teknoloji tasarım
bulaşıklık

Modern bir görünüme ve çok farklı fonksiyonel özelliklere sahip bir bulaşıklık.Uzun bardaklarınızı koyabileceğiniz, tabakları uzun ve eğimli çubukları sayesinde sağlam bir şekilde yerleştirebileceğiniz farklı bir tasarım.

Katlanabilir özelliği sayesinde az yer kaplayan ve bulaşıkların suyunu akıtmak için özel bir tasarıma sahip. Diğer resimler için BUYRUN DEVAM EDELİM. 

Read More 76 Comments

Yüzük Notluk (Memoring)

notluk
memoring

Yapacağınız işleri unutuyor musunuz? Unutmak istemiyorsanız BUYRUN DEVAM EDELİM.

Read More 133 Comments

Elektrik Üreten Perdeler

Amerikada bilim adamları, çok özel bir kumaş sayesinde güneş perdelerinden elektrik üretmeyi başardılar. Ayrıntılar için BUYURUN DEVAM EDELİM.

 

Read More 6 Comments

Dokunmatik Kol Saati

İşte size bir teknolojik saat. Saatin özelliği üzerindeki küçük renkli noktaya dokunulduğunda dijital saate dönüşmesidir. Ayrıntılar için BUYRUN DEVAM EDELİM.

Read More 40 Comments