Çevre Projeleri

<<--Diğer Örnekler için Yan Menüyü Kullanabilirsiniz.
ne-nasil.net

Kavanoz içinde Bitki Yetiştirme (Mini Terrarium)

kavanoz içinde bitki yetiştirme nasıl yapılır?
kavanoz içinde bitki yetiştirme nasıl yapılır?

Yoğun nemli hava isteyen bitkileri terrarium içinde yetiştirmek gerekir. Gerçi son zamanlarda  terrarium görsel zevk için masaüstüne hazırlanır oldu. Terrarium hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için yazının devamında bulunan linkleri inceleyebilirsiniz.

Şimdi sizde şekilde görüldüğü gibi masaüstüne bir ampül içeresine  egzotik yaşam alanı içeren göz alıcı ve nadir bitki ortamı oluşturmak istiyorsanız BUYRUN DEVAM EDELİM.

Read More 29 Comments

Kamera Kılıfı Yapımı

kamera kılıfı yapımı
kılıf yapımı

Eski kumaşlarınızdan şekilde görüldüğü gibi kamera kılıfı yapmak istiyorsanız BUYRUN DEVAM EDELİM.

Read More 41 Comments

Akvaryuma Mağara Yapımı

plastik malzemelerden mağara yapımı
akvaryum için mağara yapımı

Akvaryumun tasarımını güzelleştirmek veya balıkların saklanma ortamı ihtiyacını gidermek için akvaryum içine mağara yerleştirme ihtiyacı duyarız. Pet shop bayilerinde hazır dekoraktif ürünler olmakla beraber ev ortamında bir kaç malzeme kullanarak bizlerde farklı tasarım şekillerine sahip mağaralar yapabiliriz. Yazının devamında plastik pet şişeler, yoğurt kapları, peynir kapları ve ytong kullanılarak yapılan çeşitli tasarımlara sahip mağara örneklerini inceleyebilirsiniz. Ewet bu kadar ön bilgiden sonra akvaryumunuz ve balıklarınız için farklı, ücretsiz,kolay bir mağara yapmak istiyorsanız BUYRUN DEVAM EDELİM.

Read More 17 Comments

Güneş Enerjisi ile Çalışan Şarj Aleti Yapımı

şarj aleti yapımı
güneş enerjili şarj aleti yapımı

Arkadaşlar bu yazımızda 10 liraya imal edebileceğiniz basit ve kullanışlı bir güneş enerjisiyle çalışan şarj aleti yapımını anlatacağız.

Haydi buyrun DEVAM EDELİM.

Read More 64 Comments