Yapım Kuşağı Projeleri

ne-nasil.net

Cts

06

Şub

2010

Pas Pas Terlik

teknoloji tasarım projeleri
yapım kuşağı

Evet arkdaşlar bu yazımızda sizlerle Teknoloji Tasarım Dersi Yapım Kuşağında yerlerin temizlenmesi problemine çözüm yolu bulmak için öğrencilerimiz tarafından geliştirilen Pas Pas Terlik projesinden bahsedeceğiz. Ayrıntılar ve diğer proje resimleri için BUYRUN DEVAM EDELİM.

devamı 714 Yorum

Sal

02

Şub

2010

Katla Yat

ilginç tasarım
teknoloji ve tasarım

Yapım kuşağında öğrencilerimiz tarafından tasarlanan bu çalışmanın ayrıntıları için BUYRUN DEVAM EDELİM.

devamı 116 Yorum

Sal

02

Şub

2010

Elektrikli Su Pompası

yapım kuşağı
elektrikli su pompası

Teknoloji tasarım dersi yapım kuşağında damacanadan su pompalama problemine çözüm yolu bulmak için geliştirilmiş bir proje. Ayrıntılar için BUYRUN DEVAM EDELİM.

devamı 70 Yorum

Pzt

01

Şub

2010

Titreşimli Ayakkabı

basit proje
proje yapalım

Gün boyu çok yürüdünüz ayaklarınız mı ağrıyor? Teknoloji ve Tasarım Dersi Yapım Kuşağında öğrencilerimiz tarafından geliştirilen projenin ayrıntıları için BUYRUN DEVAM EDELİM.

devamı 126 Yorum

Pzt

01

Şub

2010

Düdüklü Çaydanlık

teknoloji tasarım
proje yapalım

Teknoloji tasarım dersi yapım kuşağında öğrencilerimiz tarafından yapılan bir proje. Çay suyunu taşırmamak için geliştirilen projenin ayrıntıları için BUYRUN DEVAM EDELİM.

devamı 265 Yorum

Cum

22

Oca

2010

Mıknatıslı Tahta ve Kartonlar

basit proje
yapım kuşağı

Teknoloji Tasarım Dersi Yapım Kuşağında öğrencilerimiz tarafından geliştirilen bu proje sayesinde ders anlatırken Karton ile sunum yapanlar artık yorulmayacak. Ayrıntılar için BUYRUN DEVAM EDELİM.

devamı 50 Yorum

Prş

21

Oca

2010

Sallanan Beşik

teknoloji tasarım için proje
kolay proje

Maket olarak teknoloji tasarım dersinde gerçekleştirebileceğiniz bir çalışma.Uzaktan kumanda ile çalışan Beşşik. Ayrıntılar için BUYRUN DEVAM EDELİM.

devamı 83 Yorum

Prş

21

Oca

2010

Otomatik Panjur

proje örnekleri
yapım kuşağı

Yapım Kuşağında Panjurların açılıp kapatılması problemine çözüm yolu bulmak için geliştirilen proje. Otomatik Panjur adlı projenin ayrıntıları için BUYRUN DEVAM EDELİM.

devamı 11 Yorum

Cts

16

Oca

2010

Pille Çalışan Aspiratör

yapım kuşağı
teknoloji tasarım dersi

Elektrikler gittiği zaman şarjlı olmayan elektrikli ev aletleri çalışmaz. Bunlardan biriside mutfakların vazgeçilmezi ASPİRATÖR'lerdir. Yemeğin buharı (anneciğim yemeklerini özledim yaaa) buram buram tencereden kaçmaya çalışırken aspiratörümüz çalışmazsa evin içine yemek kokusu ve mutfak mobilyasına buhar içindeki yağsal atıklar yapışır. İşte bu probleme çözüm yolu bulmak için geliştirilen projemiz. Ayrıntılar için BUYRUN DEVAM EDELİM.

devamı 56 Yorum

Cum

15

Oca

2010

Plastik Bardaklardan Gece Lambası

teknoloji tasarım dersi
yapım kuşağı

Teknoloji tasarım dersi yapım kuşağında atık malzemeleri değerlendirmek için yapılan bir proje. Plastik bardak,ip ve ampül kullanarak yapılan gece lambası çalışması. Ayrıntılar için BUYRUN DEVAM EDELİM.

devamı 203 Yorum
Bir web sitesi oluşturun