Sun

23

Dec

2012

Kredi Kartı Kullanarak Telefona Stand Yapımı

Bu projemizde yeni nesil akıllı telefonlar ile video,film vb. şeyler izleyeceğimiz zaman telefonumuza basit ve maliyetsiz bir stand yapımını anlatıyoruz. Eski, kullanmadığınız kredi kartları ile veya sert kartlar ile projeyi yapabilirsiniz.Projenin yapımı için BUYRUN DEVAM EDELİM.

ne-nasil.net

Gerekli Malzemeler:

  • Kredi Kartı vs.
  • Bant

 

1. kartımızı resimdeki gibi büküyoruz.

 

 

 

 

2. kartımızı da resimdeki şekilde büküyoruz.

 

 

 

Kartları bant veya herhangi bir yapıştırıcı kullanarak resimde olduğu gibi birbirine yapıştırıyoruz.

 

 

 

http://goodideas.persianblog.ir/post/127

Write a comment

Comments: 81
  • #1

    bicemnur (Monday, 24 December 2012 17:03)

    aslında iyi bir fikir

  • #2

    ozgur (Thursday, 27 December 2012 12:01)

    çook güzel

  • #3

    aslı (Sunday, 30 December 2012 09:05)

    uzellll

  • #4

    yasin (Wednesday, 09 January 2013 13:36)

    bunun enerjiye ttasarrufu ne olacak

  • #5

    oğuz (Wednesday, 09 January 2013 16:44)

    güzel olmuş

  • #6

    taha (Wednesday, 09 January 2013 18:09)

    bole telefonum olsa gidip bi kılıf alırım olum

  • #7

    Badesu Berre (Thursday, 10 January 2013 20:26)

    Gerçekten çok mantıklı.Bana çok çok iyi bir fikir verdiniz teşekkür ederim,hepinize.Daha yapın ama daha başarılı ve de güzel olur.(Bence!)

    Sevgilerle...Bilgiler süper!!!

  • #8

    sanane (Sunday, 13 January 2013 13:09)

    ne kadar kolaymış. çok da kullanışlı.

  • #9

    ilayda (Monday, 14 January 2013 20:50)

    süper...

  • #10

    müco (Monday, 14 January 2013 22:21)

    aslında çizimi zorr hca anlamazz :D

  • #11

    ayşe (Wednesday, 23 January 2013 16:12)

    güzel

  • #12

    buse (Monday, 28 January 2013 12:10)

    çok güzel bu böyle birşey görmedim hem de basit

  • #13

    G (Wednesday, 06 February 2013 16:53)

    güzelll

  • #14

    cansu (Tuesday, 12 February 2013 16:59)

    biraz daha güzel ışıklı olsayadı iiii olurdu yinede güzel

  • #15

    ezgi (Monday, 18 February 2013 16:05)

    Super

  • #16

    game (Monday, 18 February 2013 20:26)

    çakma ya ıphone :D

  • #17

    faruk (Wednesday, 20 February 2013 19:14)

    çok güzel bence

  • #18

    misafir (Wednesday, 20 February 2013 20:53)

    çok fazlada ilginç değil

  • #19

    alp (Friday, 22 February 2013 16:26)

    cok guzel

  • #20

    dilara (Saturday, 23 February 2013 17:36)

    çk hşmş :))

  • #21

    kerem (Sunday, 24 February 2013 15:39)

    Çok basit.

  • #22

    fasdas (Sunday, 24 February 2013 16:04)

    ii deil bence

  • #23

    john (Sunday, 24 February 2013 19:14)

    a good idea

  • #24

    elanur (Monday, 25 February 2013 13:18)

    uzellll değil güzelllll tatlımmm

  • #25

    isimsiz (Tuesday, 26 February 2013 19:13)

    çooook basit

  • #26

    hüdanur (Thursday, 28 February 2013 16:33)

    daha iyileride var

  • #27

    Nihahaha (Thursday, 28 February 2013 21:10)

    Bnce basit

  • #28

    şakir (Sunday, 03 March 2013 14:48)

    şakir ğüzel

  • #29

    leyla (Monday, 04 March 2013 13:42)

    bence 7.sınıfa göre kolay bi proje

  • #30

    lol (Monday, 04 March 2013 19:06)

    gereksiz

  • #31

    sefa (Monday, 04 March 2013 19:39)

    mantıklı

  • #32

    emre (Monday, 04 March 2013 21:32)

    yes
    super

  • #33

    zsxerdftbygh (Tuesday, 05 March 2013 14:33)

    drftgybhuımlök

  • #34

    melike (Tuesday, 05 March 2013 18:48)

    güzel ve basit

  • #35

    suzan (Wednesday, 06 March 2013 17:30)

    farklı olmuş

  • #36

    mine (Thursday, 07 March 2013 14:13)

    güzelmşşş

  • #37

    asdfghhjjk (Thursday, 07 March 2013 19:18)

    gzl

  • #38

    süperman (Thursday, 07 March 2013 19:24)

    çok güzel

  • #39

    emine altın (Friday, 08 March 2013 13:12)

    çok zooor

  • #40

    hasan (Saturday, 09 March 2013 10:43)

    bence çok basit

  • #41

    Belieber (Saturday, 09 March 2013 22:46)

    sprmiş yaaa tşk :)

  • #42

    pehh (Sunday, 10 March 2013 12:23)

    gzelmiss .d

  • #43

    eneS (Tuesday, 12 March 2013 12:09)

    süper bir proje

  • #44

    hilal (Tuesday, 12 March 2013 21:20)

    karta yazık olduu :D

  • #45

    sdfghjko (Thursday, 14 March 2013 17:51)

    güzel ama basti hoca diycek çok hazırcısınız güzel fikir günlük hayatta işe yararrr

  • #46

    didddiii (Sunday, 17 March 2013 10:17)

    süpeeerrrrrrrr

  • #47

    ss (Sunday, 17 March 2013 12:13)

    sama

  • #48

    aslı (Monday, 18 March 2013 20:23)


    çok kolay bunu hocaya desk fazlla puan vermzz

  • #49

    merve (Wednesday, 20 March 2013 11:26)

    güzel ben bunu yapcam ama gelitircem

  • #50

    esra (Wednesday, 20 March 2013 13:17)

    :P o kadarla güzel değil

  • #51

    hatice (Wednesday, 20 March 2013 18:02)

    ödevim için mekanizmalı bişi lazım :)

  • #52

    selen (Sunday, 24 March 2013 11:36)

    aslında çok güzel süperde bizim hoca bilgisayardan hep araştırma yapıyo yapıncada internetten buldun diyip düşük not veriyo şöyle güzel ve hocanın bilmediği bişey bulamadım offffff

  • #53

    NiSAaA (Sunday, 24 March 2013 14:15)

    yaa güzelde kolayyy :) aslında zor olması gerekmiyor. şu dersten gıcık alıyorummmmmmmmmm .!!

  • #54

    Hanna (Sunday, 24 March 2013 18:26)

    çok güzel bir çlaışma 100 aldım ahahah :D

  • #55

    ceren (Sunday, 31 March 2013 11:08)

    güzel

  • #56

    amilya (Wednesday, 03 April 2013 13:34)

    KÖTÜDE DEİL İYİDE

  • #57

    adsız man (Wednesday, 03 April 2013 13:39)

    Öyle telefon olsun salla kredi kartını

  • #58

    derya bayrak (Sunday, 07 April 2013 14:57)

    bızım hoca ınternetten yapın dıo holeyy bee on numara fıkır super oldu valla..

  • #59

    SÜPERR (Sunday, 07 April 2013 20:10)

    teşekkürler

  • #60

    Emlyn (Thursday, 11 April 2013 19:00)

    I really like this site. I always want to go.

  • #61

    filiz (Friday, 12 April 2013 21:12)

    mantıklı bence

  • #62

    deniz (Sunday, 14 April 2013 15:51)

    bence güzel yalnız bu ne işe yarıyacak çokbasit ve hiçde kullanışlı değil ıyyyyyyyyyyy

  • #63

    ben (Sunday, 14 April 2013 17:26)

    ulan herkezin dikkatini i phone çekmiş benim ilaç kutusu :D

  • #64

    melike (Monday, 15 April 2013 15:38)

    çok basit ve gereksiz

  • #65

    bunyamın (Monday, 15 April 2013 19:58)

    güzel aslında ama boşu yere kredi kartımı bozamam......:)

  • #66

    yunus emre (Tuesday, 16 April 2013 11:17)

    cok guzel olmus

  • #67

    beyza (Wednesday, 01 May 2013 20:36)

    ben bunu çok basit buldum

  • #68

    nessuall (Friday, 03 May 2013 12:44)

    güzel ama çooookkkk kolay zor olsun diom bn ya..anlamıonuz mu!!!..

  • #69

    Justin Bieber (Friday, 03 May 2013 14:43)

    Wonderfull :*

  • #70

    soner (Sunday, 05 May 2013 13:51)

    çok basit ama süper kullanışlı, teşekkür ederim.

  • #71

    BÜŞRA (Sunday, 05 May 2013 16:01)

    OFFF BU NEEE NE İŞE YARAR BU?????***

  • #72

    BUSE (Sunday, 05 May 2013 20:16)

    TELDE YAKIO ABİLER ABLALAR :)

  • #73

    ezgi (Tuesday, 07 May 2013 21:08)

    güele benziyo

  • #74

    ece (Sunday, 12 May 2013 11:50)

    istediğiniz gibi süsleyerek daha hoş görünmesini sağlayabilirsiniz arkadaşlar :)

  • #75

    Saadet (Tuesday, 14 May 2013 10:11)

    Fena değilmiş ama yinede beğendim

  • #76

    fatma (Monday, 20 May 2013 11:01)

    bu ne yani

  • #77

    ece (Tuesday, 21 May 2013 19:42)

    çok saçma bişi bncee

  • #78

    idil (Sunday, 25 August 2013 15:50)

    Aslın renklendirebiliriz

  • #79

    mustaa (Tuesday, 17 September 2013 15:27)

    iyi güzel benci krtedi kartı değil baska malzemeden yapın guze lgorunur

  • #80

    ahmet (Monday, 30 September 2013 18:26)

    bu yorum eceye
    bence bu proje değil saçma olan sensin

  • #81

    furkan (Sunday, 13 October 2013 19:24)

    mantıklı