Wed

19

Dec

2012

Düzen Kuşağı Birimden Bütüne Örnekleri Resimli Anlatım

Öğrencilerimiz tarafından hazırlanan küplerle oluşturulmuş düzen çalışmasının ayrıntıları için devamını okuyunuz.

ne-nasil.net

Küplerimizi oluşturuyoruz.

Küplerimizi yapıştırıcı kullanarak birbirine yapıştırıyoruz.

Ve düzen projemiz tamamlanıyor.

Write a comment

Comments: 17
  • #1

    RECEP (Saturday, 19 January 2013 09:14)

    EH İŞTE FENA DEĞİL

  • #2

    meriç (Saturday, 16 February 2013 17:13)

    hiç güzel değilmiş

  • #3

    damla (Sunday, 19 May 2013 13:07)

    çok yönlü diş fırçası nasıl yapabilirim

  • #4

    furkan (Friday, 27 September 2013 20:27)

    hoşuma gitmdei

  • #5

    iremnur (Tuesday, 01 October 2013 15:36)

    bence çok güzel olmuş bizde bunun bir farklısını yapçaktık belkide aynı bile olabilir ama çok güzel

  • #6

    ceren (Friday, 04 October 2013 13:42)

    eh işte hem güzel hem kolay

  • #7

    ikra (Saturday, 05 October 2013 18:33)

    çok basit .s

  • #8

    merve (Monday, 07 October 2013 13:20)

    hiç güzel değil

  • #9

    Einstein (Sunday, 20 October 2013 14:53)

    Güzel ama orada küpleri boyamışlar.Ne gerek vardı?Renkli kartonlarla felan yapabilinir...

  • #10

    nur (Monday, 21 October 2013 17:05)

    küpleri nasıl boyadiğinı nasıl çizip yaptığını da yazsaydın iyi olurdu ama beğendim fena değil

  • #11

    MERVE (Wednesday, 30 October 2013 14:04)

    ÇOKÇİRKİN

  • #12

    buse (Wednesday, 06 November 2013 19:10)

    elinize sağlık hem güzel hem kolay

  • #13

    erva (Friday, 08 November 2013 17:45)

    bunlar çok basit ve biraz uydurma gibi ama emeğinize sağlık biz sınıfımızda doğum günü pastası meyve sepeti satranç tahtası pizza silah tasarımı gibi değişik ve farklı şeyler yapıyoruz

  • #14

    sanane (Sunday, 10 November 2013 16:28)

    konuşmaln

  • #15

    elif (Sunday, 10 November 2013 20:48)

    Küpün nasıl yapıldığını vermemişsinizki sadece küpleri birleştirmişsiniz o kadar.

  • #16

    damla (Monday, 11 November 2013 17:17)

    çok ama çok zor :(

  • #17

    metin (Tuesday, 12 November 2013 16:50)

    Saçma...