Sun

11

Nov

2012

Tahta Kasa Kullanarak Kitaplık Yapımı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Evinize ilginç bir kitaplık yapmaya ne dersiniz? Farklı olduğu gibi bi o kadar da şık görünümlü olan bu kitaplığı kendi zevkinize göre yapabilirsiniz. Projenin yapımı için buyrun devam edelim.

 

 

ne-nasil.net

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Gerekli Malzemeler:

  • 3 veya 4 adet tahta kasa
  • Zımpara
  • Ahşap boyası
  • Vernik
  •  Boya Fırçası

 

 

İlk olarak tahta kasalarımızı güzelce zımparalıyoruz.

 


 

Sonra elinizdeki ahşap boya ile kasaları istediğiniz şekilde boyayıp desen yapabilirsiniz.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Boyama işi bittikten sonra kasaların kurumasını bekleyin. Kuruduktan sonra da güzel ve dikkatli bir şekilde vernikleyin. Vernikleme işi bitince de kasalarınızı üst üste koyarak kitaplığınızı kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kasa ile yapılmış daha farklı kitaplık projeleri.

http://contosdeoutono.blogspot.com/2009/03/estante-de-caixotes.html

Write a comment

Comments: 32

  • #1

    büşra (Wednesday, 21 November 2012 17:18)

    çok güzel bir şey bu müthiş kurgu kuşagında bunu kullanacam....

  • #2

    !.....MerVe....! (Wednesday, 28 November 2012 18:03)

    Harika Olmuş Kendi Odama Kendi Ellerimle Yapacağım.... :)

  • #3

    hjdsfjf (Monday, 03 December 2012 14:59)

    bune yaa iğrenç onun yerine alırım

  • #4

    gizem (Thursday, 13 December 2012 20:54)

    bravoooooooooo

  • #5

    hacııı (Saturday, 22 December 2012 21:20)

    çok evin düzeini bozuyo bn bunu evime hayatta koymam iğrenç ama güzel buluş.

  • #6

    rumeyya (Sunday, 23 December 2012 17:01)

    çok güzel süper harika çok işime yaradı çok sağolun allah razı olsun

  • #7

    emrah gül (beni facede bulun) (Saturday, 29 December 2012 18:13)

    güzel ama daha güzel birşey olmasını isterdim

  • #8

    cansu (Tuesday, 12 February 2013 16:56)

    bravuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

  • #9

    berna karagözoğlu (Thursday, 14 February 2013 15:02)

    saçma ve iğrenç çok rukuş görünür valla

  • #10

    cemre (Thursday, 14 February 2013 15:27)

    çok çok güzel daha ilginç ve güzelerini beklerdim

  • #11

    kübra (Monday, 18 February 2013 18:06)

    bunu nasıl okula görürücem ki ya off :(

  • #12

    Süper (Tuesday, 19 February 2013 17:15)

    :D kedi çok tatlı sanrm kafayı buluyo :D

  • #13

    sevgi (Tuesday, 19 February 2013 17:17)

    bayıldımmmmm

  • #14

    DANGER (Sunday, 24 February 2013 16:42)

    GÜZEL BİŞE GÖRDÜĞÜM ŞEYLERİN EN İYİSİ BU
    FANA LED TAKIP ÖDEV DİE GÖTÜRENLERE DİOM BÖLE UĞRAŞTIRICI ŞEYLER YAPIN

  • #15

    DANGER (Sunday, 24 February 2013 16:45)

    GÜZELMİŞ ADI HACIII OLAN KİŞİ EVİNDE 1.000 LİRALIK KOLTUK OLSA NE OLUR 100 LİRALIK KOLTUK OLSA NE OLUR DÜNYANIN EN İYİ KOLTUĞUNA OTURSAN BİLE OTURACAĞIN TEK YER KIÇINDIR!

  • #16

    YILDIRIM (Tuesday, 26 February 2013 18:14)

    kolay bir iş

  • #17

    çağatay (Thursday, 28 February 2013 16:02)

    çok güzel bi şey...

  • #18

    emre (Monday, 04 March 2013 21:28)

    2.güzel

  • #19

    sultan (Monday, 11 March 2013 15:49)

    çok güzel ama olmaz

  • #20

    burculara (Monday, 11 March 2013 21:04)

    süperrrrrrrrrrrrr

  • #21

    ASDASD (Friday, 15 March 2013 16:22)

    BENCE İİİ AMA BUNLAR ODALARA KOYULMAZ!!!!

  • #22

    ela (Saturday, 16 March 2013 19:50)

    fazlasıyla iyyi.

  • #23

    melike (Monday, 18 March 2013 12:41)

    çok süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

  • #24

    fatmagül (Wednesday, 20 March 2013 17:49)

    harika gerçekten

  • #25

    leyla (Thursday, 21 March 2013 18:13)

    ne yapıyo hoca internetten yapmışsın diyip 1 yazıyo karneye artık herşey boş geliyor

  • #26

    bella thorne (Saturday, 30 March 2013 21:09)

    bizim hoca bu siteden seçin dedi

  • #27

    irem (Tuesday, 02 April 2013 20:25)

    ya hacilar super olmus ama evde yaptim esya koydum ama aninda cakildi

  • #28

    ROJIN (Thursday, 04 April 2013 12:12)

    cok lazımdı sagoluuuuuuuuuuuuuunn

  • #29

    merve (Monday, 15 April 2013 15:35)

    ben bu siteyi çok beyendim çok işime yaradı
    çok teşekür ederim bence harika olmuş kendi odama yapıp koyacagım

  • #30

    Deno (Tuesday, 21 May 2013 14:49)

    çok basit ama güzel

  • #31

    esma (Friday, 07 June 2013 09:06)

    ilginç

  • #32

    misafir (Sunday, 29 September 2013 23:47)

    Bence çok güzel olmus

  • loading