Sun

04

Nov

2012

Gitar Kutusundan Kitaplık Yapımı

 

Eskimiş , kullanmadığınız gitar kutularını çok iyi şekilde değerlendirebileceğiniz bir proje. Basit birkaç adımla tamamlayabileceğiniz bu proje ile aynı zamanda odanıza da çok şık bir görünüm kazandırmış olacaksınız. Projenin yapımı için yazının devamını okuyunuz.

 

 

Gerekli Malzemeler :

  • Gitar Çantası
  • İnce Tahta Çubuklar
  • Yapıştırıcı

 

ne-nasil.net

 

Gitarımızı resimdeki gibi belirgin yerlerden olacak şekilde parçalara ayırıyoruz. Bu parçalardan tahta çubukların geçeceği genişlikte delikler açıyoruz. Ve tahtalarımızı bu deliklerden geçirdikten sonra yapıştırıcı kullanarak tahtalarımızın sabitlenmesini sağlıyoruz.

 

Tüm bunları yaptıktan sonra projemizi tamamlamış oluyoruz. Dilerseniz kitaplığınızı matkap yardımıyla duvara sabitleyebilirsiniz. Ve kitaplığınızı da zevkinize göre boyayabilirsiniz.

http://www.recyclart.org/2009/10/guitar-case-bookshelf/

Write a comment

Comments: 36
  • #1

    beyza (Tuesday, 20 November 2012 16:13)

    ilginç

  • #2

    ravza (Sunday, 25 November 2012 19:09)

    çok güzel duruyor

  • #3

    esra (Thursday, 29 November 2012 19:42)

    ilginç basit ve şık

  • #4

    ugurcan (Tuesday, 18 December 2012 18:50)

    hmm düşündürücü ama iii

  • #5

    azra (Wednesday, 26 December 2012 18:25)

    enteresan

  • #6

    abdulbaki (Tuesday, 08 January 2013 11:24)

    Çok güzel bir proje

  • #7

    zehra (Thursday, 17 January 2013 18:56)

    berbat :D

  • #8

    kadir (Tuesday, 12 February 2013 21:07)

    çok güzel

  • #9

    ihsan (Saturday, 16 February 2013 08:35)

    berbatt

  • #10

    HaticeGün (Sunday, 17 February 2013 16:37)

    ilginç güzel mükemmel basit ve dee şık :D

  • #11

    gonca (Monday, 18 February 2013 16:20)

    Aslında güzel, odama yaparım. :)

  • #12

    bejüm (Tuesday, 19 February 2013 16:57)

    bayıldım bunu yapcam

  • #13

    Heroata (Tuesday, 19 February 2013 17:05)

    ooo süper görünüo çokiyi

  • #14

    selin (Tuesday, 19 February 2013 17:11)

    tek kelime ile harika !

  • #15

    45 (Wednesday, 20 February 2013 19:59)

    eh işte idare eder

  • #16

    recep (Wednesday, 20 February 2013 20:09)

    boktan sikerim be böle tasarımı yea

  • #17

    esma (Friday, 22 February 2013 17:34)

    çok güzel muhteşem bir eser

  • #18

    esra (Monday, 25 February 2013 19:29)

    bence çok değişik :)

  • #19

    gonca (Thursday, 28 February 2013 19:38)

    çok saçma hiç beğenmedim.

  • #20

    seval (Sunday, 03 March 2013 10:00)

    nasıl anlamasınız ya berbat göz önünde perdemi var sizin berbat ya tek kelimeyle saçama ve berbat hiçte şık değil

  • #21

    dragon (Wednesday, 06 March 2013 16:48)

    çok güzel olmuş :D

  • #22

    ata (Thursday, 07 March 2013 14:19)

    yapıcam bunu süpeerrr :)

  • #23

    shabani ramazani (Tuesday, 19 March 2013 15:48)

    coç guzel

  • #24

    hatun (Thursday, 21 March 2013 12:22)

    modern

  • #25

    şeyda (Saturday, 23 March 2013 10:55)

    merak ediyorum berbat diyenler babanız ananız yapıyor sizin gözünüze bok geliyor tabi bunları siz yapamazsınız kendi yapanlar için süper analırı yapanlar için berbat ama bana göre çok güzel bir tasarım yediniz miii

  • #26

    busenuru (Sunday, 24 March 2013 15:56)

    güzel

  • #27

    banu (Sunday, 24 March 2013 15:57)

    güzel ama daha güzel şeyler var

  • #28

    şirin kız (Monday, 25 March 2013 13:04)

    süper

  • #29

    fatma (Monday, 25 March 2013 18:32)

    waaaaaaaaaaaaaawwwwwwwww yapamasam bile çok güzel olduğu belli oluyor

  • #30

    nimesay (Monday, 25 March 2013 19:15)

    bunu teknoloji tasarım dersinde yapmayı düşünüyorum :)

  • #31

    dilara (Tuesday, 26 March 2013 18:49)

    ablamın gitar kutusunu alsa beni napacağını düşünmek bile istemiorum :O

  • #32

    LazKızı (Tuesday, 26 March 2013 20:39)

    Gitar Kutusunu buldukta bide kitaplık yapcam.allam ya! .s .s

  • #33

    sanane (Sunday, 07 April 2013 11:10)

    çok değişik bir icat ama güzel olmuş

  • #34

    meryem (Thursday, 11 April 2013 22:24)

    bende bunun saz kutusunu yaptım arkadaşlar oda çok güzel oldu sizede tavsiye ederim :)

  • #35

    kankeytam (Thursday, 18 April 2013 12:04)

    müthişşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

  • #36

    tuğçe (Sunday, 05 May 2013 08:02)

    güzelmiş bunu yapcam