Sun

07

Oct

2012

Boyun Desteği Yapımı

boyun desteği yapımı
boyun desteği yapımı

 

Bilgisayar başında çok vakit geçirdiğimiz zamanlarda veya televizyon izlerken boynumuzun ağrıdığı zamanlar olmuştur. İşte bu durumlarda boynumuzu rahatlatmak için 'Boyun Desteği' olarak adlandırdığmızı bu proje devreye giriyor. Buyrun Devam Edelim.

 

 

 

 

 

ne-nasil.net

Çorabımızın içini pirinçle dolduruyoruz.

 

Çorabımızın ağzını bağlıyoruz. Bağladıktan sonra düğüm iç tarafa gelecek şekilde diğer çorabın içine geçiriyoruz.

Boyun desteğimizi mikro dalga fırında iki dakika ısıtıyoruz. Isıyı uzun süre içinde tutabilmektedir. Boyun desteğimiz hazır. Artık boynunuzun altına koyup uzanabilirsiniz.

http://www.instructables.com/id/Homemade-Heating-Pad/

Write a comment

Comments: 67
  • #1

    alperen (Saturday, 17 November 2012 19:35)

    çok saçma buna kimse puan vermez

  • #2

    teknoloji tasarım (Friday, 14 December 2012 14:31)

    çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk saçma

  • #3

    ege (Friday, 28 December 2012 18:51)

    süper işe yaradı

  • #4

    ceren (Monday, 31 December 2012 17:21)

    pööööf buneya

  • #5

    fldjfşldlk (Wednesday, 02 January 2013 20:40)

    çok saçmaaaa ve iğrençççç

  • #6

    ali (Friday, 04 January 2013 11:34)

    çok saçma

  • #7

    burak (Tuesday, 08 January 2013 17:08)

    bence çok kullanışlı

  • #8

    jacky jack (Saturday, 12 January 2013 15:39)

    woowww.baddd.weryy baddd.

  • #9

    12345 (Tuesday, 15 January 2013 16:39)

    0 puan

  • #10

    elif (Tuesday, 15 January 2013 17:03)

    saçmaaaaaaaaaa sıfır alırım bunu yaparsdam

  • #11

    merve (Monday, 28 January 2013 14:53)

    çokkkkkkkkkk saçma bunu yaparsam hoca beni sınıfın kapısına atar

  • #12

    belieber (Tuesday, 12 February 2013 16:35)

    sizee katılıyorum.. hem çoraptan olması çok saçmaaa :P :P :P mide bulandırıcıı iğrenç birsey ben bunu yaparsam ögretmen bna kesin 000.000 verir. :P :P anlaşılan bok gibi....

  • #13

    tektas (Thursday, 14 February 2013 18:52)

    ne anlama geliyor

  • #14

    zehra (Friday, 15 February 2013 18:07)

    aşırı saçma ve iğrenç

  • #15

    wasiae (Sunday, 17 February 2013 12:01)

    very good thank you

  • #16

    merve (Sunday, 17 February 2013 14:07)

    çok saçma buna kimse puan vermez

  • #17

    re56456 (Monday, 18 February 2013 16:09)

    eh güzel ama yinede alabilirim

  • #18

    hilal (Monday, 18 February 2013 16:53)

    aynen

  • #19

    Ali (Monday, 18 February 2013 19:40)

    Çok saçma

  • #20

    Dilkopat (Tuesday, 19 February 2013 09:33)

    Tırnak içinde söylüyorum ivrençççççççççç

  • #21

    zafer (Tuesday, 19 February 2013 18:00)

    arkadaş pirinçe yazık

  • #22

    ırmak (Friday, 22 February 2013 14:31)

    saçma ve iğrenç

  • #23

    keremendu (Monday, 25 February 2013 12:53)

    çok kötü hç gzl değil saçam km se buna puan vermez.

  • #24

    büşşraa (Monday, 25 February 2013 19:31)

    bu ne yaa böyle çoookkkk saçma :P:P:P:P:P

  • #25

    sikim (Wednesday, 27 February 2013 12:42)

    iiiiiiiiiyyyyyyyyy

  • #26

    sanane (Wednesday, 27 February 2013 20:12)

    ayyy çok kötü manyakça bir proje yani.....

  • #27

    salih (Saturday, 02 March 2013 15:51)

    EVET ÇOK SAÇMA

  • #28

    BETÜL (Monday, 04 March 2013 20:48)

    BERBATTTTTTTTTT

  • #29

    kürdistan (Tuesday, 05 March 2013 13:37)

    bence çok saçma

  • #30

    dilara (Tuesday, 05 March 2013 21:04)

    çok saçma

  • #31

    nur (Thursday, 07 March 2013 20:37)

    bunun sayesinde boyumuz biraz daha uzar

  • #32

    fethi (Thursday, 07 March 2013 20:38)

    tırrek

  • #33

    buse (Tuesday, 12 March 2013 18:30)

    bu ne gıcık bişe yaaaaaa kim yapar ki bunu

  • #34

    Serhan Şen (Tuesday, 12 March 2013 19:15)

    ben yaptım bence mantıklı

  • #35

    bengü (Tuesday, 12 March 2013 21:08)

    çokkk saçma bişey

  • #36

    buse (Friday, 15 March 2013 15:45)

    iğrençççç bu ne beeeee

  • #37

    erbat (Sunday, 17 March 2013 12:01)

    berbat olmu 0 almak istemiyo sanız yapmayın

  • #38

    123 (Sunday, 17 March 2013 14:19)

    iğrenççççççççççççççççççççççççççççççççççççççççç

  • #39

    elif (Monday, 18 March 2013 18:31)

    bu ne saçma bir icat benden sfır aldııııııııııııııııı

  • #40

    fae (Wednesday, 20 March 2013 15:06)

    çok saçna

  • #41

    Muhammet (Sunday, 24 March 2013 20:18)

    Gerçekten de çok saçma . :/

  • #42

    bayram (Monday, 25 March 2013 11:46)

    çoraplar kokmuyorsa iyi olabilir

  • #43

    mrs.styles (Monday, 25 March 2013 19:37)

    saçmaaaa asla yapmammmm

  • #44

    dilara (Tuesday, 26 March 2013 18:34)

    tuvaletleri boşaltınnn ben geliyorummm kusacammm !!!!!:..

  • #45

    samet (Tuesday, 26 March 2013 20:15)

    iyrenç bi fikir

  • #46

    Gülünçç (Tuesday, 26 March 2013 20:43)

    Çok,çok saçmaaa. Pirinçe yazık lan .
    Ayrıca çorabı boynumuzamı koyak ??
    Elmadamı Yemiyahh ??

  • #47

    ece (Sunday, 31 March 2013 19:00)

    size katılıom

  • #48

    mallar (Sunday, 31 March 2013 20:07)

    kendiniz yapında görelim ergenler ve kezbanlar

  • #49

    tjtyj (Wednesday, 03 April 2013 12:34)

    saçma diyorsunuz ama yapı da görelim

  • #50

    damla (Wednesday, 03 April 2013 18:54)

    iğrenş bune yaa

  • #51

    jack (Thursday, 04 April 2013 15:10)

    bad bad bad very bad lt is very bad

  • #52

    karışma (Thursday, 04 April 2013 21:43)

    yapın da hoca kaç veriyo görün eğer hoca puan vermezse kendin kullanırsın(akıl var mantık var)
    :P :P :P

  • #53

    bahar (Saturday, 06 April 2013 17:54)

    bence fena değil

  • #54

    irem (Sunday, 07 April 2013 14:16)

    çoraptan yapılır mı ya çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk saaç ma harkese katıyorum

  • #55

    ayça (Tuesday, 09 April 2013 11:43)

    gerçekten ilginç işe yaradı

  • #56

    -Özel- (Wednesday, 10 April 2013 19:50)

    Saçma olması birşey değiştirmez! Orda onu yapan kimse, kolay bir yoldan yapmış, sizin beğeninize göre yapması da gerekmiyor. Size göre saçma olabilir, ancak içinizden de hayvan gibi "Çokk saççmaaaa" diyerek birşey değiştiremezsiniz.

  • #57

    alev (Sunday, 14 April 2013 13:45)

    bu buluş güzel ve kolay ancak öğretmenimin böyle bir buluş için puan vereceğini sanmıyorum ama yine de teşekkürler

  • #58

    uzman (Tuesday, 16 April 2013 17:53)

    bençe süperrrrrrr

  • #59

    eh işte (Saturday, 20 April 2013 18:24)

    Pirinç boşuna gider . diyenler bu sayfaya XD

  • #60

    beril (Thursday, 25 April 2013 22:07)

    çok kolayyy

  • #61

    isimsiz (Sunday, 28 April 2013 09:44)

    Eyer çorap temizse belki

  • #62

    yücat (Thursday, 02 May 2013 11:19)

    Bence, denemeden yada daha farklı veya iyi alternatifler üretmeden garip ve aşağılayıcı kelimelerle reddetmek daha saçma ve de ayıp.
    Fizik tedavi ünitelerinde tedaviye başlamadan önce kramplı yada çalıştırılamayan kasların, eklemlerin açılması için hot-bed denilen mindercikler ver. Keten, v.b. kumaşdan dikilmiş, içlerinde ısıyı uzun süre muhafaza eden reçinemsi malzeme olan bir tür minder. Bu malzeme ısısı ayarlı sıcak su kazanlarında ısıtılıyor, daha sonra tedavi edilecek bölgeye kompres yapılıyor. Bu sayede kireçli bölge yada ağrılı kas yumuşatılarak, fiziksel hareketler uygulatılıyor.
    Hiç kimse kirli çorapla bu sunumu yapacak kadar da geri zekalı değildir. Prinç iyi bir seçim, sizde yerine buğday, arpa, mısır, v.b. tahılları neden kullanamadığını yada mikrodalgada pamuklu çorapla ısıtma yapabilirmisiniz, düşünmeye başlasınız, doğrudan kötülemekten daha iyi olur diye düşünüyorum
    Ben kendi adıma bu projeyi yapan genç arkadaşıma teşekkür ederim.

  • #63

    melisa (Saturday, 04 May 2013)

    aslında ben hiç beğenmeyip çok saçma olduğunu düşünmüştüm ama deneyince iiiiyii oldu

  • #64

    hacıı (Wednesday, 22 May 2013 17:38)

    XD

  • #65

    salih (Thursday, 23 May 2013 15:42)

    siz onu bileeee yapanmınouzzz superrr ooo!

  • #66

    ece (Sunday, 26 May 2013 16:12)

    eyer değil eğer

  • #67

    nevra (Sunday, 02 June 2013 22:32)

    bence saçma değil ben yaptım ve öğretmen 90 verdi :)