Thu

16

Feb

2012

Düzen Oluşturalım Örnekleri 2011-2012

Teknoloji ve Tasarım Dersi 6. Sınıf Düzen Kuşağı "Düzen Oluşturalım" etkinliğinde; kürdan,bardak,top,karton vb. malzemeler kullanılarak yapılan birbirinden farklı tasarım özelliklerine sahip çalışmalar için BUYRUN DEVAM EDELİM.

ne-nasil.net

Write a comment

Comments: 13
  • #1

    gamse (Monday, 24 September 2012 14:19)

    çok güzelllllllllllllllllll

  • #2

    hilal sema şahin (Monday, 24 September 2012 15:58)

    bence hepsi süper ama toplar i deill kürdanlı ve bardaklı olan

  • #3

    rabia sekmen (Tuesday, 25 September 2012 16:55)

    mükemeler hepsi

  • #4

    emirhan böge (Sunday, 30 September 2012 12:33)

    hepsi çok iyi çalışmalar ve ben teknolaji tasarım ödevimde burayı kullanıyorum herkese tavsiye

  • #5

    emir bayrakdar (Tuesday, 02 October 2012 19:37)

    bence süper bende burayı kullanıyorum herkeze başarılar

  • #6

    Seher (Wednesday, 03 October 2012 17:38)

    Meraba ben 7.sınıf ı okuyorum bana kendim yapabileceğim şeyler önerirmisiniz lütfen?
    Yani krdan kibrit bardak vb değil kartonla yaptığım kendi şekilleri değişken vb :/

  • #7

    kardelen (Sunday, 07 October 2012 16:00)

    bunların hepsi çok süper olmuş

  • #8

    eda gürel (Wednesday, 24 October 2012 19:07)

    çok güzel ama ben daha napacagımı bilmiyorum

  • #9

    ezgi ozturk (Thursday, 08 November 2012 16:15)

    vaav cok guzel
    sizce D

  • #10

    asude (Wednesday, 21 November 2012 16:33)

    hapsi güzzel olmuş ama benimi daha güzellll...

  • #11

    feyza (Thursday, 22 November 2012 12:43)

    guzel olmuş elinize saglık

  • #12

    ayşe (Monday, 26 November 2012 14:07)

    sssssssssüüüüüppper bayıldım:)

  • #13

    mustafa kaan özlü (Thursday, 29 November 2012 18:05)

    of anlatımları nerde be