Wed

19

Oct

2011

Birimden Bütüne Örnekleri 2011-2012

birimden bütüne
birimden bütüne

Farklı olduğunu düşündüğüm bir kaç örnek daha. BUYRUN DEVAM EDELİM.

ne-nasil.net

Write a comment

Comments: 35

  • #1

    ece (Thursday, 20 October 2011 19:58)

    Pet bardaklardan nasıkl top yapılır

  • #2

    ECREN (Sunday, 23 October 2011 18:50)

    Ya bir şey sorabilirmiyim pet bardak vs. şeylerden ne yapabiliriz cuma gününe kadar örnek resimler koyabilirmiisniizz acaba

  • #3

    :) (Monday, 24 October 2011 20:02)

    ewt yaa

  • #4

    başak (Tuesday, 25 October 2011 22:47)

    bence güzel ama bizim hoca çok basit der daha zor olması lazım der

  • #5

    ızebella (Thursday, 27 October 2011 18:46)

    güzellllllll

  • #6

    :D (Friday, 28 October 2011 11:38)

    banada kartonla lgili bir resim koyarsanız sevinirim

  • #7

    yasmin (Friday, 28 October 2011 18:58)

    yha bunlar güzel ama çomk zor daha basit bişi yok mu yhaaa!!!!:(

  • #8

    apo (Thursday, 10 November 2011 16:16)

    ya küplerle olmucakmı bunlar

  • #9

    kurdistan (Friday, 11 November 2011 18:01)

    beğenmedim daha güzel olabilirdi

  • #10

    didem (Monday, 14 November 2011 12:56)

    bana çubuklarla yapılabilecek örnekler lazım varsa fikir söyleyebilir misiniz?bu cumaya acil yani lütfen

  • #11

    aLis45 (Monday, 14 November 2011 18:43)

    caLısmaLar gayet güzeL

  • #12

    didem (Tuesday, 20 December 2011 19:48)

    emeğe saygı arkadaşlar. ugraşmışlar yapmışlar bizede begenmek düşür (: gayet şık kolay ama emek vermişler herşeyin başı 'emek' (:

  • #13

    şerife (Thursday, 05 January 2012 16:25)

    MÜKEMMEL

  • #14

    nazlı (Monday, 09 January 2012)

    bu şeylerin arasına ne koymuşlar ya.....

  • #15

    irem (Saturday, 10 March 2012 17:39)

    daha güzel şeyler lütfen

  • #16

    kenan (Tuesday, 01 May 2012 11:13)

    biraz daha uğraşabilirlerdi

  • #17

    xxbelacixx (Saturday, 29 September 2012 15:26)

    güzel br çalışma gerçktn brz kolaya benziyor ama neyse :D

  • #18

    irem (Sunday, 30 September 2012 16:15)

    offfffff bunlar çok basit hoca hiç beğenmez daha zor lazım daha gösterişli liütfennnnn

  • #19

    Seher (Wednesday, 03 October 2012 17:44)

    Bence çok müthiş ve yapımı kolay bunu yapıcam ben harika hoca beğenir inş :)

  • #20

    pelin (Friday, 05 October 2012 18:35)

    nasıl yapılmıştır

  • #21

    zeyno (Sunday, 14 October 2012 19:42)

    ya bu gzlde basit lan

  • #22

    damla (Wednesday, 17 October 2012 18:13)

    idare eder işte

  • #23

    şeymaa (Thursday, 18 October 2012 16:03)

    aradığım şeyleri bide bulabilsem

  • #24

    ahsen (Thursday, 18 October 2012 16:22)

    bizim hoca basit der ya daha zor dahaaaa zor

  • #25

    şevval (Saturday, 27 October 2012 12:57)

    arkadaşlar bu şeklin içinden ne geçirmişler bir fikri olan varsa veya bilen varsa söylermisiniz lütfen ...

  • #26

    gereq yoq (Monday, 29 October 2012 17:12)

    ARKADAŞLAR aslında pet bardaklardan telefon yapabilirsiniz ben geçen sene yapmıştım öğretmenim çok beğenmişti süper bişe yapabilirsiniz çok basit ;)

  • #27

    gamze (Thursday, 08 November 2012 16:09)

    çok kolay hepsi bide çok çirkin):

  • #28

    1 5 7 10 sabancı şampiyon (Monday, 12 November 2012 20:39)

    lütfen onun ortasındanne geçirdiniz acil cevap

  • #29

    damla demircan (Wednesday, 21 November 2012 19:16)

    çokk güzel çok üşeniyorum yapmaya ama ben böle şeylerle uğraşmayı çok seviyorum!

  • #30

    xxxkralxxx (Tuesday, 27 November 2012 17:55)

    silindirle ilgili proje koyarsanız sevinirim

  • #31

    baver (Tuesday, 14 May 2013 19:35)

    arkadaşlar mütiş birşey buldum. O renkli çarkı büyüteebiliriz

  • #32

    PELİN (Monday, 23 September 2013 17:30)

    bence çok kolay beş dakikada ypılır

  • #33

    Gizem (Tuesday, 01 October 2013 17:10)

    Çok güzel bi site teşekkür ederim ödevim vardı :D siz olmasaydınız hoca bana 50 felan verirdi herhalde <3 Teşekkürler <3

  • #34

    admin (Wednesday, 30 October 2013 13:56)

    arkadaşlar sitemize şu an herşeyi koydum eğer sayfaları gezerseniz görürsünüz

  • #35

    aleyna damla merve (Tuesday, 12 November 2013 19:36)

    uğraşmışlar evet haklısınız

  • loading