Mon

16

May

2011

Pervaneli Mangal

teknoloji ve tasarım dersi projesi
yapım kuşağı projesi

Yaz aylarının yaklaştığı şu günlerde piknik alanlarında herkes bir mangal yakma telaşına kapılıyor. Mangal iyi güzel de dumanı başımıza dert. İşte bu probleme çözüm yolu bulmak için geliştirilmiş bu projenin ayrıntıları için BUYRUN DEVAM EDELİM.

ne-nasil.net
Pervaneli Mangal Projesi
Projenin ayrıntıları için dosyayı indirebilirsiniz.
PERVANELİ MANGAL.pdf
Adobe Acrobat Document 927.0 KB

Write a comment

Comments: 17
  • #1

    Only Girl in the World (Thursday, 26 May 2011 20:24)

    Anlamadım çünkü hiç bir şey yazmıyor.!

  • #2

    ahmet (Wednesday, 10 August 2011 23:17)

    Ne dogru söyleyim bende birşey anlamadım

  • #3

    hannah montana (Monday, 12 December 2011 16:10)

    bu ne beeee arkadaşlar bu arada ben gerçekten hannah montanayım türkçe biliyor ben

  • #4

    fatime (Thursday, 15 December 2011 16:59)

    ben anladım mangalı kaymak için sürekli bişelerle havalaman gerekiyo bu pervene olunca gerek kalmıyo kendlğnden kayılır

  • #5

    24 aralık cumartesi (Saturday, 24 December 2011 09:28)

    saçmalma hanna mothana tasarımı ne yapsın tasarımı hiç bi şi anlamadım.

  • #6

    randy orton (Wednesday, 08 February 2012 11:18)

    bençede çok gereksiz

  • #7

    burcu (Saturday, 11 February 2012 10:27)

    pervane nasıl dönecek

  • #8

    Esra (Thursday, 16 February 2012 18:50)

    Elektrik enerjisi olmadan pervana dönmez ki onu da piknikte nerde bulcaz;

  • #9

    hakan (Tuesday, 21 February 2012 18:50)

    saça birşey

  • #10

    08.03.2012 (Thursday, 08 March 2012 16:51)

    hahahhahha koptum hanna monyana :D bu arada o pervane nasıl döncek ?

  • #11

    sanane (Thursday, 08 March 2012 16:52)

    sana katılıyorum :)

  • #12

    emir (Tuesday, 13 March 2012 21:00)

    hem elektrik bulsak bile ya bi elektrik çarpması olursa hiç yalıtkan madde yoktu çok mantıksız bir çalışma

  • #13

    AHMET (Wednesday, 21 March 2012 18:48)

    ben bu icadı yaptım qardaş benim yaptığımı yapuyor.. bendeki tam bir elektronik mangal ikincilik ödüllü qardaş sen bu işi bırak

  • #14

    murat (Thursday, 05 April 2012 14:56)

    yazık yazık vallahi

  • #15

    asdfgh xD (Thursday, 12 April 2012 17:16)

    bnce çok gzl bi fikir :D bnim knka dha gzlini yaptı spr olduu xD

  • #16

    utku (Saturday, 14 April 2012 20:00)

    ölek mi :DD

  • #17

    gülden (Friday, 28 December 2012 16:14)

    bence hiç gereksiz deil ne işe yaradığını çaktıysan gerekli olduğunu anlarsın gereksiz diyenler sölüom kapasitenizi zorlayın