Mon

18

Apr

2011

CD Kullanarak Yapılmış Tasarımlar ve Etkinlik Örnekleri

CD den Yapılmış Farklı Tasarım ve Etkinlik Örnekleri
CD den Yapılmış Farklı Tasarım ve Etkinlik Örnekleri

İnternet ve bilgisayar kullanımı arttıkça depolama ve paylaşım amaçlı kullandığımız CD,DVD  ve BLU-RAY DISC kullanım oranıda artış gösteriyor.

Ancak ilerleyen teknoloji ile orantılı olarak CD lerin içindeki bilgiler geçerliliğini kaybediyor. Dolayısıyla Cd lerin atılması veya imha edilmesi gerekiyor. Ancak petrol türevli olan plastik Cd lerin doğa tarafından imha edilmesi uzun zaman almakta ve doğaya  zarar vermektedir.

İşte bu yazımızda sizlere atılmaya yüz tutmuş petrol türevli plastik Cd ler kullanılarak yapılan tasarımlardan örnekler sunacağız. Ayrıntılar için BUYRUN DEVAM EDELİM.

ne-nasil.net

Write a comment

Comments: 31

  • #1

    deniz (Friday, 22 April 2011 14:09)

    çok güzel olmuş hepsi de...

  • #2

    doğan (Friday, 22 April 2011 14:12)

    bncede çok güzel olmuş.....

  • #3

    qizem (Tuesday, 26 April 2011 14:56)

    bncede çoqq qüzl ama nasl yapldqını yazmamşlr yazsalrdı daha qüzel olrduu :D :)

  • #4

    sulam (Wednesday, 27 April 2011 08:39)

    hiç guzel degil

  • #5

    ceyda (Thursday, 28 April 2011 14:31)

    ben bayıldım kim yaptıysa ellerine sağlık ama yanlarında malzemeleri yok ki...!!!

  • #6

    ayse (Saturday, 30 April 2011 14:20)

    cok güzel

  • #7

    yavuz (Wednesday, 04 May 2011)

    hİÇ qüzeL deqİL

  • #8

    emel (Thursday, 05 May 2011 14:28)

    bence süper tercih edilen bir projo...:))

  • #9

    büşra (Thursday, 05 May 2011 18:37)

    güzel projeler... xxd

  • #10

    Fatma Nur (Friday, 06 May 2011 15:17)

    hepsi çoq güzel ve ötesiii

  • #11

    ŞEyma (Monday, 09 May 2011 18:06)

    çok qzl bi çalşma qerçekten emeqe sayqı..d

  • #12

    çilek (Monday, 16 May 2011 17:37)

    gerçekten çok güzel olmuş

  • #13

    Only Girl in the World (Thursday, 26 May 2011 20:27)

    Süpermiş valla teşekkürler...!


    i only girl in the World.

  • #14

    denert (Wednesday, 05 October 2011 16:45)

    bence çok güzel ben yaptım

  • #15

    iiueuie (Monday, 12 December 2011 11:37)

    euaui

  • #16

    uieue (Monday, 12 December 2011 11:38)

    kamiller

  • #17

    hikmet (Wednesday, 08 February 2012 09:58)

    iyiiii

  • #18

    ahmet (Friday, 10 February 2012 14:59)

    okadar sidi alınırmı git halterciden gerçeni al daha be

  • #19

    ersin (Tuesday, 14 February 2012 09:53)

    bayıldım çok güzelllllllllllll bunu yapana puanım 100

  • #20

    şehmuz sakay (Thursday, 16 February 2012 13:18)

    +9 kdp satılır - +7 savunma taşı +7 - kıritik delilci taş +7 satılır 15 m den

  • #21

    lara (Wednesday, 22 February 2012 08:38)

    wayy süpermiş yani en azından yapılabilinir,:)

  • #22

    beautiful (Monday, 27 February 2012 08:44)

    süper

  • #23

    ferhan (Monday, 05 March 2012 20:27)

    woooooooooow bayıldım çok romantik:Dve HARİKA

  • #24

    alparslan (Monday, 05 March 2012 20:29)

    katılıyorum bende çok beyendim:D

  • #25

    güneş (Tuesday, 20 March 2012 06:14)

    çok halali şeyler ama güzeller

  • #26

    mustafa (Thursday, 22 March 2012 13:12)

    güzel şeyler doğaya da yararlı olmuş yapanların ellerine sağlık

  • #27

    mazlum (Tuesday, 03 April 2012 06:53)

    süper

  • #28

    elena (Sunday, 08 April 2012 20:20)

    çok hoş ve güzel:) ama yapımları zor duruyor genellikle:(

  • #29

    meyra (Wednesday, 30 May 2012 08:02)

    süperrrr bayıldımmm...

  • #30

    tln (Sunday, 28 October 2012 14:02)

    harika

  • #31

    BEŞİKTAŞ TUĞBA NUR SENA BİÇER (Thursday, 13 December 2012 20:22)

    BÜTÜN ÇALIŞMALAR ÇOK GÜZEL

  • loading