Fri

07

Jan

2011

Teknoloji ve Tasarım Dersi Proje Örneği

elektronik dersleri
elektronik

Teknoloji ve tasarım dersi kurgu kuşağında öğrencilerin yazı yazma problemine bulmuş oldukları çözüm yolunu gösteren farklı bir tasarım çalışması. Ayrıntılar için BUYRUN DEVAM EDELİM.

ne-nasil.net
proje örnekleri
resmi büyütmek için lütfen üzerine tıklayınız

Write a comment

Comments: 105
  • #1

    sevgilin (Friday, 07 January 2011 16:04)

    süpppppppppppppppppperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

  • #2

    BURCU (Saturday, 08 January 2011 11:14)

    nasıl gerçek yapcaz

  • #3

    bilinmiyor (Saturday, 08 January 2011 16:09)

    güzel ama böyle bişiyi arkadaşım yapmıştı.

  • #4

    biliniyor (Saturday, 08 January 2011 16:23)

    güzelllll ama bundan yaparlar

  • #5

    *w (Saturday, 08 January 2011 21:58)

    bnce çok saçma ne o öyle

  • #6

    s (Sunday, 09 January 2011 10:34)

    çok saçma olmuş

  • #7

    elif (Sunday, 09 January 2011 14:21)

    keşke gerçekten de olsa ne güzel olur

  • #8

    * (Sunday, 09 January 2011 15:20)

    güzel lenn

  • #9

    ? (Sunday, 09 January 2011 15:32)

    Bu çalışmadan yoktur demi işallah yoktur bizim öretmen varsa 1 verecekmiş... YoKtUr İşallahh

  • #10

    gül (Sunday, 09 January 2011 21:28)

    güzel bence

  • #11

    EBRU (Monday, 10 January 2011 13:57)

    bence qüsel olmuş..

  • #12

    ırmak (Tuesday, 11 January 2011 16:59)

    bence çok saçma yha

  • #13

    sebiha (Wednesday, 12 January 2011 18:05)

    güzel olmuş

  • #14

    güllü (Wednesday, 12 January 2011 20:13)

    bence çok akıllıca bi fikir bizde yarn not alcaz ne yapacağımı bilmiom :(bi fikri oln war mıı

  • #15

    gizem (Wednesday, 12 January 2011 20:15)

    idare ama bunu nasıl hayta geçireceksinz

  • #16

    *?????????? (Thursday, 13 January 2011 14:19)

    gzlll

  • #17

    yaşamak zor (Thursday, 13 January 2011 16:36)

    saçmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  • #18

    sessizlik (Thursday, 13 January 2011 18:08)

    çokk alakasızz

  • #19

    kşk (Thursday, 13 January 2011 19:01)

    keşke yapılabilse sprrrr

  • #20

    didem yaprak (Friday, 14 January 2011 10:36)

    güzel fakat basit!!!

  • #21

    hilal miral (Friday, 14 January 2011 10:38)

    basittttttttttt...

  • #22

    ayşe (Friday, 14 January 2011 21:27)

    bencede süper çünkü yazı yazarken elimizin ağırması doğrudur ona birşey diyemem...=)

  • #23

    !! (Sunday, 16 January 2011 12:01)

    çok saçma sonuçta yine elin ağrıyacak

  • #24

    qysupa (Monday, 17 January 2011 18:20)

    güzelmişş

  • #25

    ?????? (Monday, 17 January 2011 19:18)

    bence güzel olmuş

  • #26

    cansu (Thursday, 20 January 2011 13:57)

    bencede süperrrrrrrrrrrrrr olmuş...)

  • #27

    merve (Monday, 07 February 2011 09:04)

    bnce çok saçma olmuş

  • #28

    berfunur (Tuesday, 15 February 2011 15:07)

    çok zorrrrrrrrrrrrrrrrr beeee...

  • #29

    ******** (Tuesday, 15 February 2011 18:02)

    güzel olmuş ama bunu gerçekleştirmek zor olur :P:P:P

  • #30

    unf (Wednesday, 16 February 2011 10:49)

    i fikir xd

  • #31

    Ceyda (Sunday, 20 February 2011 12:07)

    gerçektende Güzel Fikir ama Gerçekleştirmek Zor :)

  • #32

    fdv c (Monday, 21 February 2011 13:55)

    fd<g

  • #33

    (= (Thursday, 24 February 2011 14:57)

    annemin bulaşık eldivenlerinin üstüne yazıcagım(=

  • #34

    than you (Friday, 25 February 2011 08:45)

    irennçç ve saçma)

  • #35

    asbkv (Friday, 25 February 2011 17:06)

    saçmanın en önde gideni sonuçta elimiz hareket edecek gine ağrıycak

  • #36

    kartal (Monday, 28 February 2011 13:31)

    bence çok saçma olmuş

  • #37

    karakartal (Monday, 28 February 2011 17:05)

    bence güzel olmamış ama emeğine sağlık

  • #38

    20 Ocak 2011 (Tuesday, 01 March 2011 09:57)

    bun yapcz artk :)xD

  • #39

    4-2 (Thursday, 03 March 2011 15:43)

    cok guzel bir proje deil ama idare eder

  • #40

    yiğit (Friday, 04 March 2011 05:15)

    var ztn

  • #41

    gamz (Wednesday, 09 March 2011 18:51)

    bunu nasıl hayata geçirmeyi düşünüyonz

  • #42

    xx* (Thursday, 10 March 2011 13:56)

    saçma yha !

  • #43

    rabia (Saturday, 12 March 2011 21:32)

    çoooooooooooooooooooooooooooook saçma

  • #44

    ömömömömöm (Tuesday, 15 March 2011 19:05)

    hiç gzl değil

  • #45

    bilinmiyor (Wednesday, 16 March 2011 08:01)

    Çokk teşekkür ederim bugün not alcaz örnek verdiğiniz için teşekkür ederim ''Güzel mantık yürütmüşsünüz kim yaptıysa ellerine sağlık

  • #46

    aksi huzur (Wednesday, 16 March 2011 17:56)

    bence çok saçma eğer neden diye sorarsanız çünkü başla dinlen felan sanki oyun oynuoz.....
    :)

  • #47

    meltem (Sunday, 20 March 2011 14:20)

    ya tmm gzlde nasıl yapcaz :(((

  • #48

    Sevgi (Tuesday, 05 April 2011 15:09)

    çok harika bir buluş kim bulduysa tebrik ederim

  • #49

    bilinmiyor (Saturday, 16 April 2011 17:08)

    bence hiç yaratıcı değil ne kadar sade

  • #50

    By SuSkUn (Tuesday, 19 April 2011 13:50)

    bce bu fikr g zel bn bunuyapsm ayp olrmu

  • #51

    gamze (Sunday, 24 April 2011 13:20)

    bence olsa iyi olurmuş ama biz buunu nasıl yapbliriz ki?

  • #52

    hazal (Monday, 25 April 2011 11:42)

    bence gayet mantıklı :)

  • #53

    atakan (Tuesday, 26 April 2011 18:54)

    100 aldım

  • #54

    333 (Sunday, 01 May 2011 10:16)

    gusellll

  • #55

    dass (Tuesday, 03 May 2011 20:43)

    bence çok kötü

  • #56

    knk (Friday, 13 May 2011 09:09)


    bende yaptımmmm

  • #57

    busra (Monday, 16 May 2011 21:27)

    bn bunu glştrdm arkdşlarr...bunun yerıne yazı yazarken yorulduqumuz içinn bir ekranı olannn küçük bir alet tasarlamak lazm..a,b,c,d....>die tuşları olan,hoca soledikçe,bz de yazcaz onla..sonradan görebilcez..:))

  • #58

    ceren (Saturday, 29 October 2011 18:31)

    bnce çok saçma elimizlemi okicaz

  • #59

    güzel (Tuesday, 08 November 2011 09:05)

    projeyi anlamadım bile ya

  • #60

    asdassas (Monday, 14 November 2011 18:47)

    ben hiç bişi anlamadım pek ama

  • #61

    ece (Thursday, 17 November 2011 17:31)

    güzel olmuş keşke gerçekte yapılabilse

  • #62

    burcu (Monday, 28 November 2011 08:59)

    güzel ama çalışırmı

  • #63

    darkness (Thursday, 01 December 2011 18:29)

    fazla işe yaramaz ... !!

  • #64

    darkness (Thursday, 01 December 2011 18:29)

    fazla saçmaa ..............

  • #65

    Berkcan Ayyıldız (Monday, 12 December 2011 19:44)

    gerçkleştrme zorunluluğun yokki bu kuşakta

  • #66

    george (Wednesday, 14 December 2011 17:18)

    saçma

  • #67

    hilal (Saturday, 17 December 2011 18:18)

    kolaymiş

  • #68

    Selen (Saturday, 17 December 2011 20:07)

    bence elimizde alet değilde bunu bi kaleme yapsan daha mantıklı olurdu çünkü eline takılan alet saten senin elinde buluuyo yine sen hareket ettiriyosun bunu kalemle yapmalıydın

  • #69

    derya (Tuesday, 27 December 2011 17:27)

    bn bunu yaptm 95 aldm bnce deneyin sevgilinde güzel yorum yapmış

  • #70

    nur (Wednesday, 28 December 2011 14:48)

    çok saçma bence

  • #71

    sena (Wednesday, 28 December 2011 14:51)

    bence çooooooooook güzel çirkin diyenler anlama kapasitesi yok

  • #72

    +++++++++++++ (Thursday, 29 December 2011 14:56)

    güzel olmuş

  • #73

    Batuhan Yorulmaz (Friday, 30 December 2011 20:57)

    Kardeş özelliklerinide yaz acilll yardımcı ol

  • #74

    melike (Monday, 02 January 2012 16:18)

    saçmaaa

  • #75

    Sinem (Sunday, 08 January 2012 12:00)

    buu cıhazıınn adıı neee acııl lazıım

  • #76

    AnL (Sunday, 08 January 2012 18:45)

    arkadaşıma arıyorum bir tane fena değil bu :)

  • #77

    baba (Monday, 09 January 2012 13:33)

    Güzel olmuş

  • #78

    gsLL :P (Tuesday, 10 January 2012 16:53)

    bence yetersiz bilgi

  • #79

    asdasf (Tuesday, 10 January 2012 19:24)

    süper

  • #80

    Ayşe (Wednesday, 11 January 2012 20:16)

    siz iyimisiniz yaa hocanız sizi Einstastain falan mı sanıyor böle bişi nasıl çalışmasını bekliyosunuz ki ? bence gayet de akıllıca bi rfikir.

  • #81

    seda (Saturday, 14 January 2012 10:54)

    bencede gerçektende çok saçma yazarken yine yorulucak ellerimizz

  • #82

    yasemin (Sunday, 05 February 2012 18:13)

    bence mantıklı

  • #83

    esram (Sunday, 19 February 2012 18:32)

    iyi fikir ama gerçeklestirilmesi çook zor maalesef

  • #84

    ayşe nur (Tuesday, 21 February 2012 11:00)

    bence çok iyi bir şey çünkü sürekli yazıyoruz çok yoruluyoruz iyi olur

  • #85

    şeyma (Thursday, 08 March 2012 19:37)

    bu kadar saçma bişi görmedim hani yapılışı ???

  • #86

    sanana (Tuesday, 13 March 2012 20:27)

    bunu biDE yapmak war yaaaa ama hiç
    uğraşamm wala

  • #87

    furkan (Wednesday, 28 March 2012 19:46)

    off hayal kurmayın yha adam akıllı bi örnek verin

  • #88

    gümüş kurşun (Wednesday, 04 April 2012 14:38)

    biz de labaratuar yok kusura bakma

  • #89

    ece (Sunday, 25 November 2012 11:47)

    ay allahım ne kadar iğrenç ben böyle bir proje görmedim gümüş kurşuna katıom

  • #90

    milletin isminden size ne ? (Monday, 03 December 2012 18:02)

    kardeş idare eder ama biraz uğraşlı gibi

  • #91

    adılazımdeğilbaşharfiben (Saturday, 08 December 2012 15:31)

    bence güzel olmuş ama çok basit hayal gücü 0 bence güzel olmuş ama çok basit hayal gücü 0

  • #92

    cristiano ronaldo (Tuesday, 11 December 2012 17:52)

    çok güzel 100 aldım

  • #93

    E T (Wednesday, 12 December 2012 21:26)

    bence güzel fikir

  • #94

    efsun (Saturday, 15 December 2012 08:55)

    bence çok saçma tamamı adam akıllı birşeyler koyun mesala ben şemsiyeli ayakkabı tasarımını bilgisayara yükledim saçma olmuş diyenlerde çok biliyormuş gibi havlamasınlar

  • #95

    semih (Sunday, 16 December 2012 13:04)

    muhteşem ve mantıklı bir fikir

  • #96

    aşkın .d.d (Wednesday, 19 December 2012 20:20)

    bnce gzl ama birascık saçma olmuşş

  • #97

    Ebru (Monday, 24 December 2012 15:22)

    bnce coq qsell olms grcktn krdesm ellrne sglikkk .d yarn ınglzce sınvı vr yhaaa .d..d.d..d.d

  • #98

    SOFİA (Saturday, 29 December 2012 12:00)

    çok güzel olmuş

  • #99

    anonim (Saturday, 29 December 2012 13:30)

    ya istediğim şey yok alakasız saçma benlik deyi

  • #100

    SASA (Sunday, 06 January 2013 07:42)

    nasıl gerçek yapıcaz

  • #101

    GÜL ALEYNA (Monday, 07 January 2013 18:21)

    BU FIKIR ÇOK GÜZEL

  • #102

    Buse (Tuesday, 08 January 2013 14:53)

    bence çok güzel ama isim olarak ne koyabilirizz

  • #103

    Tuğçé (Thursday, 07 March 2013 18:50)

    güzel bi proje amma o zaman okula gitmeyelim bizim yerimize o el gitsin ama projen güzel...:)

  • #104

    zehraa (Tuesday, 30 April 2013 15:14)

    süper ama nasıl yapcaz ki

  • #105

    kar tanesi (Monday, 20 May 2013 17:11)

    bnce güzel olmamış nasıl yani küfür etseler onu da mı yazacak bu alet çokkkk saçmaaaa kardeşim bundan daha iyi düşünürdü vallahi :D