Tue

23

Nov

2010

Düzen Kuşağı Bütünde Farklılık Etkinlik Örnekleri

ne-nasil.net

Write a comment

Comments: 14

  • #1

    sevgi (Thursday, 25 November 2010 08:50)

    ömer hocam teşekkür ediyoruz. Çok güzel olmuş

  • #2

    cesurlar (Friday, 17 December 2010 13:09)

    bizim sergi daha güzellllllll

  • #3

    lazımm değil (Friday, 24 December 2010 12:54)

    ozaman serginizi görelim

  • #4

    mert (Wednesday, 05 January 2011 01:12)

    elinize sağlık sayenizde teknoloji tasarım dersinden 85 aldım sizin paylaştıklarınızı aynısını yaparak tabiki hakkınızı helal edin :)

  • #5

    nurcan (Thursday, 20 January 2011 16:06)

    Projeler ğüzel

  • #6

    ...... (Tuesday, 20 September 2011 18:25)

    güzel şeyler yok

  • #7

    ahmet (Thursday, 22 September 2011 17:22)

    sizin yaptığınızı bende yapcam olyo mu,

  • #8

    melisa (Friday, 30 September 2011)

    mükemel çok güzeler

  • #9

    adını söylemek istemeyen seyirci (Saturday, 01 October 2011 20:56)

    yaa bn aslında yapsam ii olur bunlardan bi tane... amaa kim ugrascak hem bn yaparım sonra baska bi şy yaparım nese hepinizi çok love<3

  • #10

    murat (Friday, 09 December 2011 12:47)

    güzel şeyler war aslınfa

  • #11

    aykut eren çiçek (Monday, 24 September 2012 13:08)

    abi bu sayfayı açtıgınız için çok sağolun çok işimize yarıyor bende kopya çektim hakkınızı helal edin

  • #12

    gereği yooookkkkk... (Wednesday, 14 November 2012 17:30)

    daha güzel şeyler olabilirdi....

  • #13

    gamze tekin (Thursday, 22 November 2012 13:18)

    ya daha kolay ve pratik aynı zamanda da gzel şeyler lzm biz öğrencileree.

  • #14

    indirturkiye (Thursday, 06 December 2012 15:02)

    İçerik Fazla Yok Ama Yinede Emege Saygı...

  • loading