Sun

14

Mar

2010

Mini USB Fan

mini usb fan
usb fan

Özellikle sıcak havalarda seyahat ederken serinlemek için kullanabileceğiniz farklı bir tasarım. Ayrıntılar için BUYRUN DEVAM EDELİM.

mini usb fan
mini usb serinletici

Daha önce sizlere  USB SERİNLETİCİ YAPALIM yazımızda ev kullanımı için geliştirdiğimiz konsept çalışmanın seyahat esnasında kullanılabilecek versiyonu.

Mini USB Fan Notebook PC dizüstü.

 

Özellikler:

  Tak Çalıştır.

  100 uyumluluk.

  Yüksek Kalite, Hızlı Teslimat.

  Hiçbir sürücü kurulumu gereklidir.

  Herhangi bir dizüstü bilgisayar veya PC ile uyumludur.

  harici güç kaynağı gerekmez.

  Kolay konumlandırma için Ayarlanabilir boyun.

  Dayanıklı yumuşak fan kanatlarının; size yaralamaması için..

  Güç tasarrufu tasarımı; düşük güç tüketimi.

  Süper kompakt ve hafif, seyahat için mükemmel.

Write a comment

Comments: 15
  • #1

    eeeelooo (Monday, 15 March 2010 20:19)

    ellerinize salık

  • #2

    ne bu (Saturday, 27 March 2010 13:37)

    .

  • #3

    ptq (Thursday, 01 April 2010 15:41)

    helal

  • #4

    ismail ibrahim (Monday, 05 April 2010 10:50)

    güzel olmuş hepsi

  • #5

    rasit (Sunday, 06 June 2010 15:56)

    nasıl yapıldığını alabilir miyiz

  • #6

    FEYZA (Tuesday, 14 December 2010 09:43)

    şimdiye kadar beyendiğim en iyi tasarım

  • #7

    Samet karaceylan (Monday, 27 December 2010 13:58)

    abicim süper olmuş ya bende yapcam bunu çalycam bu fikri :D :D :D :D

  • #8

    furkan (Saturday, 22 January 2011 14:52)

    güzel bi fikir ben yapacağım

  • #9

    murselim (Sunday, 23 January 2011 19:45)

    guzelmıs

  • #10

    saaneee (Wednesday, 26 January 2011 07:50)

    tmm arkadaşlar güzel olmuş tşk. ama malzemeleri ve anlatımını vverse daha iyi olurdu.EMEĞE SAYGI

  • #11

    Cereb (Thursday, 24 February 2011 15:29)

    Güzel (:

  • #12

    ihsan (Wednesday, 02 March 2011 14:41)

    aslında yapımıda kolay

  • #13

    At Hırsızı (Monday, 18 April 2011 09:14)

    Bnce gzL xD

  • #14

    At Hırsızı (Tuesday, 19 April 2011)

    ne gerek var

  • #15

    Atıyla müstehvcen olaylarda bulunan kovboy .d (Monday, 20 June 2011 17:42)

    Sıcak yaz günlerinde dükkanı açıp serinlemek yerine bu kullanılabilir :D Tbi riskleride unutulmamalı .d