Wed

13

Jan

2010

Düzen Kuşağı 6. Sınıf Örnekleri (Düzen Oluşturalım)

ne-nasil.net

Write a comment

Comments: 17

  • #1

    ebru (Saturday, 16 October 2010 06:49)

    cok güzel

  • #2

    melike menkşe (Monday, 06 December 2010 19:54)

    güsel ama kötüyanibazısı gslbazısıkotıu

  • #3

    fatma (Sunday, 09 January 2011 09:27)

    bnce cok guzel deil hatta hç gu<el deil

  • #4

    berensu (Friday, 18 February 2011 18:09)

    ebru tebrikler bir tek sen beğenmişsin

  • #5

    onur (Monday, 21 February 2011 14:06)

    küçücük çucuklar yapıyo bence güzel

  • #6

    azra (Sunday, 22 May 2011)

    beren su neden ebru ya öyle dion sen beğenmedin mi ?

  • #7

    emre (Thursday, 22 September 2011 19:42)

    bence cok guzel

  • #8

    melek* (Friday, 23 September 2011 18:02)

    bizim öğretmen daha çok yükselen ve 3 boyutluluğa önem veriyo

  • #9

    emre (Monday, 03 October 2011 14:01)

    bizim ki öle değil

  • #10

    mert (Monday, 10 October 2011 13:21)

    hepsi süper

  • #11

    can (Monday, 10 October 2011 13:31)

    aaaaaaaaaaa cok ii

  • #12

    benan (Wednesday, 26 October 2011 18:14)

    bnce fazla gzl deil ama kçk çocklar yapınca gzl olmuş( onlarn becerwsine göre)

  • #13

    sude (Wednesday, 26 September 2012 18:45)

    benim fikirlerime hiç benzemiyor ben beğenmedim

  • #14

    beyza (Thursday, 11 October 2012 15:00)

    uffffff ya yarına lazımmmmmm

  • #15

    semanur (Monday, 15 October 2012 11:03)

    çok da güzel değil daha gösterişli daha zor örnekler olabilir bizim hoca çok da kolay olmasın diyo

  • #16

    asdfghjklasdfasdfdasd (Monday, 26 November 2012 17:46)

    bence hepsi çok basıt seyler ben degısık bır seyler arıyorum ve oyle yere yapısık seyler degıl bunlar cok klasık tum sıtelerde aynı :(

  • #17

    Emir (Monday, 26 November 2012 21:08)

    Melek in ogretmeni gıbı bizim ki de 3 d ye önem veriyor yhaa

  • loading